życzenia urodzinowe, kartki elektroniczne, wakacje, wycieczki last minute
Dziś jest: 22.02.2020 Użytkownik: niezalogowany  [Zaloguj]. Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięNajmodniejsze prezenty na komunię

2019-02-03 12:03:50 / Frw
Najmodniejsze prezenty na komunię

Znalezienie trafionego prezentu na komunię nie jest wcale takie łatwe. Świat zmienia się w zawrotnym tempie i trzeba na bieżąco śledzić nowinki technologiczne, żeby orientować się w najnowszych trendach. Zastanawiasz się, co teraz najbardziej ucieszy dziecko? Oto kilka sprawdzonych propozycji!

Konsola do gier

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają gry. Obecnie najpopularniejszym rodzajem rozrywki są konsole Xbox, Playstation oraz Nintendo. W ofercie producentów znajduje się mnóstwo gier, które przypadną zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Przy wyborze warto kierować się systemem PEGI, czyli informacją o wieku, w jakim powinien być gracz. Dzięki temu dziecko nie zetknie się z nieodpowiednimi dla niego treściami.

Telefon komórkowy

Technologia coraz szybciej wkracza w życie młodego pokolenia. Dziś już kilkuletnie maluchy świetnie sobie radzą z obsługą rozmaitych urządzeń. Komunia to dobry czas, żeby pomyśleć o pierwszym telefonie dla dziecka. Smartfon HTC U11 spełni wszystkie oczekiwania dziecka: https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/htc-u11-czarny.bhtml. Dobrej jakości aparat umożliwi uchwycenie wspomnień, a dzięki silnemu procesorowi, telefon poradzi sobie nawet z bardzo wymagającymi grami. Co więcej, ten model jest wodoodporny i zrobiony z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu cechuje się większą odpornością na zniszczenia. Obawiasz się, że za pośrednictwem telefonu dziecko będzie mogło dotrzeć do nieodpowiednich treści? Spokojnie, wystarczy zainstalować na nim aplikację służącą do nadzoru rodzicielskiego. Dzięki niej można śledzić historię połączeń, wiadomości, blokować poszczególne treści, a także decydować, ile czasu dziecko może spędzisz przed ekranem.

Dron

Drony, zwane też bezzałogowymi statkami powietrznymi, zawojowały w ostatnim czasie zarówno świat dorosłych, jak i dzieci. Na czym polega ich fenomen? Sterowanie tą zdalną zabawką przynosi wiele frajdy. Dzięki niej można obserwować z góry świat, a nawet robić zdjęcia dokumentujące lot. Najczęściej dron stresuje się za pomocą kontrolera, radia lub aplikacji na telefonie. Ważne, żeby przy zabawie dziecku towarzyszył dorosły. Opanowanie mechaniki tej niewielkiej maszyny może na początku sprawiać trudności, dlatego warto zapobiegać ewentualnym nieszczęściom.

Tablet graficzny

Pasje warto rozwijać od najmłodszych lat. Jeżeli zauważasz, że Twoje dziecko przejawia talenty artystyczne, koniecznie rozważ sprezentowanie mu tabletu graficznego. Dzięki takiemu urządzeniu Twoja pociecha będzie mogła przenosić swoje rysunki na ekran komputera i dopracowywać je przy pomocy jednego z wielu programów dla grafików amatorów. Kto wie, być może za parę lat zwyczajne hobby przerodzi się w karierę zawodową?

Odtwarzacz MP3

Muzyka wspaniale wpływa na nastrój. Często bywa też pomocna, kiedy trzeba skupić się na wykonaniu pracy. Spraw dziecku odtwarzacz MP3, żeby zawsze miało dostęp do swoich ulubionych kawałków! Takie urządzenie świetnie sprawdzi się też w przypadku milusińskich, którzy nie dorośli jeszcze do posiadania własnego telefonu komórkowego.

 Linki partnerskie Regulamin | Mapa serwisu | Kontakt (c) 2007-2020 Twojezyczenia.pl