życzenia urodzinowe, kartki elektroniczne, wakacje, wycieczki last minute
Dziś jest: 17.02.2019 Użytkownik: niezalogowany  [Zaloguj]. Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięNiebanalne prezenty na każdą okazję

2016-09-25 14:15:35 / Fr
Niebanalne prezenty na każdą okazję

Prezenty każdy lubi otrzymywać, ale nie każdy wie, co sprezentować bliskiej osobie w dniu jej święta. Uroczystości, podczas których można kupować prezenty jest bardzo wiele. Od urodzin i imienin, przez święta Bożego Narodzenia, aż po dni, które z różnych przyczyn są bardzo ważne w życiu każdego człowieka.

Co zatem kupić bliskiej osobie? Czym obdarować ją, by sprawić radość? Każdy wie, czym dla niego byłby prezent marzeń, który chciałby otrzymać w dniu swojego święta. Ludzie obawiają się, że nie trafią ze swoim prezentem. Zawsze istnieje przecież ryzyko, że niespodzianka, którą tak długo i pieczołowicie przygotowywaliśmy, okaże się niewypałem.

Skok ze spadochronu

Prezent, na który coraz częściej decydują się osoby lubiący sporty ekstremalne. Zabawa przednia, ale należy upewnić się, że osoba, która prezent otrzyma nie ma na przykład lęku wysokości. Jednakże skoki tandemowe z wykwalifikowanym instruktorem często przełamują ten lęk. Dodatkową atrakcją jest zamówienie filmu wideo, który pomoże uwiecznić tę niezapomnianą chwilę.

Kolacja w ciemności

Kolacja w ciemnościach to doskonały pomysł na prezent. To połączenie znakomitej zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Kolacja bez światła pomaga wyostrzyć słuch, smak i zmysł powonienia. Pojawia się również chwila niepewności, gdyż przed konsumpcją kelner stara się podpytać o preferencje smakowe i oczekiwania gościa. Potem następuje degustacja, po której zakończeniu czas na ocenę klienta. Romantyczny wieczór w nieco innej scenerii.

Seans w grocie solnej

To znakomity pomysł dla dwojga. Tak, seans w grocie solnej najlepiej jest spędzać wraz z ukochaną osobą. Pomaga odpocząć od codziennych problemów oraz wyciszyć się. Subtelnie oświetlona jaskinia, która przypomina kopalnię soli, pozwoli zatracić się w chwili zapomnienia. Gustownie dobrana muzyka wraz z odpowiednio dobranym natężeniu światła wprowadzi zakochanych w stan rozluźnienia.

Degustacja wina

Prezent skrojony dla smakoszy tego elitarnego trunku. Degustacja połączona ze szkoleniem prowadzonym przez wykwalifikowanego somaliera pomoże poznać historię i największe walory wina. Prezentacja alkoholu połączona jest ze starannie dobranym jedzeniem, które ma podkreślić wyjątkowy charakter trunku. Zasady podania, sposób przekonywania oraz szczegółowe omawiania procesu produkcji - tego wszystkiego można dowiedzieć się na degustacji wina.

 Linki partnerskie Regulamin | Mapa serwisu | Kontakt (c) 2007-2019 Twojezyczenia.pl