życzenia urodzinowe, kartki elektroniczne, wakacje, wycieczki last minute
Dziś jest: 25.05.2018 Użytkownik: niezalogowany  [Zaloguj]. Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięPrezent na 18 dla chłopaka - łatwizna czy wyzwanie?

2016-03-31 18:13:52 / Fr, wh
Prezent na 18 dla chłopaka - łatwizna czy wyzwanie?

Granica 18 lat jest bardzo szczególna. Przekraczamy ją tylko raz, ale za to jej wymowa jest znacząca. Osiemnastkę uważa się za wkroczenie w świat dorosłych, zyskanie praw wyborczych, legalne kupowanie alkoholu i przede wszystkim samodzielne decydowanie o własnym życiu i jego dalszym losie. Niemniej jednak, bliższe skojarzenie to po prostu impreza urodzinowa, czyli tzw. „osiemnastka” - na której po raz pierwszy legalnie jubilat będzie mógł napić się alkoholu za zdrowie swoje i zebranych gości. Czy prezent na 18 dla chłopaka to prosta sprawa? Zapraszamy do lektury.

Na ogół myśląc o podarunkach, zdaje nam się, że ogólnie prezenty dla chłopaka nie stanowią żadnego problemu. Ot zadowoli się pewnie grą na konsolę, koszulką albo zestawem maszynek do golenia. Podobnie sprawa ma się jeżeli chodzi o prezent na 18 dla chłopaka. Większość facetów zabiera po prostu flaszkę zamiast bukietu kwiatów. O dziwo to właśnie dziewczyny bywają bardziej kreatywne - stąd na imprezach osiemnastkowych pojawiają się nadmuchiwane lalki, wibratory i inne gadżety związane z ars amandi. Można pójść w tym kierunku, oczywiście - tymbardziej że te przedmioty dostarczają wiele śmiechu i zabawy podczas samej imprezy - no i rzecz jasna znakomite zdjęcia pamiątkowe... Fajnie jednak, gdyby jubilat mógł cieszyć się dłużej ze swojego prezentu. To wymaga jednak odpowiedniej organizacji. Już podpowiadamy co należy zrobić. Przede wszystkim warto spotkać się przed imprezą, lub jak to obecnie najszybciej się odbywa - stworzyć tajemną grupę na FB dotyczącą imprezy osiemnastkowej. Teraz wystarczy wymienić się spostrzeżeniami na temat solenizanta, co lubi, gdzie bywa i z kim - to z pewnością naprowadzi Was na fajny pomysł na prezent. Dzięki temu będziecie mogli kupić coś droższego i znacznie bardziej solidnego, jednocześnie jednak „z jajem”, coś co posłuży mu przez jakiś czas. Najczęściej prezent na 18 dla chłopaka tego typu to przede wszystkim jakiś gadżet elektroniczny. Jeżeli Wasz kumpel interesuje się sportem, warto pomyśleć o zakupie smartwatcha lub Mi Banda, który doskonale wpasuje się w profil odpowiedniego prezentu. Zazwyczaj ceny takich gadżetów zaczynają się od 100zł w górę, jednak jeżeli złoży się na niego kilka osób, będzie to mała suma, a radość świętującego osiemnastkę bardzo wielka. Można pomyśleć oczywiście o innych rzeczach, takich jak dodatkowy pad do konsoli, aparat cyfrowy czy przenośny głośnik bluetooth - możliwości jest wiele, a wszystko co trzeba zrobić to zorganizować odpowiednią zbiórkę pieniędzy.

Można podejść do tematu również od innej strony. Często prezenty dla chłopaka z okazji osiemnastych urodzin są również powiązane z alkoholem. Tak jak pisaliśmy wcześniej, nie musi to być koniecznie kolejna butelka wódki (która z resztą i tak pewnie zostanie rozlana podczas imprezy). Warto zastanowić się nad ciekawymi akcesoriami do alkoholu, czasem śmiesznymi. W Internecie można znaleźć sporo  takich rzeczy. To na przykład kask imprezowicza, który wygląda jak ochronny kask budowlany, z umieszczonymi po bokach kieszonkami na puszki z browarem. W ten sposób możemy wygodnie pić piwo, korzystając ze słomki. Podobny gadżet to imprezowy pas piwny, do którego zmieści się aż 6 piw - bezcenne. Podchodząc jednak do tematu całkiem poważnie, to możemy polecić chociażby kostki do drinków pod różną postacią. Najbardziej popularne są kostki o strukturze i wyglądzie kwadratowych kamieni, nabojów lub metalowych kostek. Fajnym prezentem na 18 może być również urządzenie Perfect Drink. To świetna rzecz dla amatora wyszukanych drinków. Gadżet pomaga nam wykonać nawet najbardziej skomplikowane drinki za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony i bardzo dokładnej elektronicznej wagi i pojemników. Jeżeli wiemy, że solenizant jest miłośnikiem wina - możemy podarować mu elektroniczny korkociąg, który w sekundkę otwiera każdą butelkę, lub specjalną karafkę z aeratorem, która napowietrza czerwone wino przed podaniem.

Niezależnie od tego jaką decyzję chcecie podjąć - ważne jest to żeby rzeczywiście podejść dość kreatywnie do kwestii wyboru właściwego prezentu. Pamiętajmy też o tym, że jeżeli sami nie mamy pomysłu na prezent na osiemnastkę kumpla - możemy wspomóc się wspólnymi znajomymi. Lepiej żeby był to naprawdę fajny, trafiony prezent niż bibelot, który zostanie rzucony w kąt i całkowicie zapomniany. Pamiętajcie - osiemnastka jest tylko raz w życiu! Jeżeli tylko będziecie działać wspólnie - bez problemu wybierzecie świetny prezent!

 Linki partnerskie Regulamin | Mapa serwisu | Kontakt (c) 2007-2018 Twojezyczenia.pl